KRÁSNÉ PRÁZDNINY VŠEM!

Těšíme se na shledání opět v pondělí 2.září 2024. Zápis do ŠD proběhne 2.9. od 8 do 8,40 hodin v hlavní budově (pro rodiče žáků 2. – 3. ročníků). Rodiče prvňáčků dostanou všechny informace a přihlášky na informativní schůzce s třídní učitelkou.

_____________________________________________________________________________________________________________

Vystoupení ŠD na 130. výročí školy

Vážení rodiče,

s účinností od září 2024 se stanovuje výše měsíční úplaty za zájmové vzdělávání ve všech školních družinách základních škol zřizovaných MČ Praha 4 na 600,– Kč a ve školním klubu na 100,– Kč.

Vážení rodiče,

letní družina bude otevřena v těchto školách obvodu Prahy 4:

od 1.7. do 26.7. 2024 První jazyková základní škola, Horáčkova 1100

od 29.7. do 23.8. 2024 Základní škola, Na Chodovci 54

Přihlášky je nutno podat na uvedených školách nejpozději do 31.5. 2024.

LŠD ZŠ Na Chodovci – přihláška

LŠD ZŠ Na Chodovci – informace

LŠD ZŠ Horáčkova – přihláška

LŠD ZŠ Horáčkova – informace

Odkaz na online omluvenky (samostatné odchody)

Vážení rodiče,

žádáme vás o dodržování vyzvedávacích časů a vyzvedávání výhradně pomocí čipů v době:

po obědě

– po 4. vyučovací hodině 12:00 – 12:30 (pro 1. a 2. třídy – podle rozvrhu)

–  po 5. vyučovací hodině 12:45 – 13:10 (pro 2. a 3. třídy – podle rozvrhu)

odpoledne 13,45 – 14,15 hodin a 15,30 – 17,30 hodin.

Mimo tuto dobu probíhá organizovaná činnost a zvonění telefonů ruší vychovatele i děti při práci.

Pokud se situace nezlepší, telefony budou vypnuty.

Děkujeme za pochopení a vstřícnost.

Samostatné odchody (online omluvenky)

Návod vytvořila firma NeurIT s.r.o. (která provozuje systém na vyzvedávání BELLhop).

Návod na online omluvenky do ŠD

Omluvenky lze zadat na jakýkoliv čas až 14 dní dopředu a v daný den do 11 hodin, tedy i po vyučování (po obědě) a to vždy jen jako samostatný odchod !!!

Odchod s doprovodem lze pouze na čip ve vyzvedávací době nebo po vyučování (po obědě) !!!

Provoz školní družiny: 6,30 – 7,45 hodin  a 11,40 – 17,30 hodin

Rozdělení tříd do oddělení:

Volnočasové aktivity

Snažíme se s dětmi trávit co nejvíce času na čerstvém vzduchu. Při vyzvedávání dětí čipem věnujte, prosím, pozornost informaci, kde se právě oddělení nachází (na hřišti nebo ve třídě) – toto se vám objeví se jménem na vyzvedávací krabičce po čipnutí (nikoliv na obrazovce nahoře).

Je-li oddělení na hřišti – vyzvedněte si své dítě tam. Z bezpečnostních důvodů nebudeme děti posílat z hřiště samotné.

Je-li oddělení ve třídě – vyčkejte na viditelném místě u vestibulu.

Je-li dítě na kroužku – objeví se informace, že jej nelze vyzvednout. Vyčkejte. Hned, jak se dítě vrátí do družiny a vychovatel/ka si jej přijme v systému zpět do oddělení, ukáže se váš požadavek a dítě bude posláno dolů.

Děkujeme.

Vážení rodiče,

potřebujete-li jakékoliv informace, obraťte se na vedoucí vychovatelku Bc. Alenu Šťastnou, tel. 603 18 98 45 nebo na mail druzina@zsskolni.cz ,

potřebujete-li další čipy k vyzvedávání, můžete si je kdykoliv přiobjednat na adrese daniel.kotrla@zsskolni.cz .

ARCHIV:

DRUŽINOVÝ BLESK (časopis o akcích ŠD a ŠK ve školním roce 22/23) – pod tímto odkazem

DRUŽINOVÝ BLESK (časopis o akcích ŠD ve školním roce 21/22) – pod tímto odkazem

DRUŽINOVÝ BLESK (časopis o akcích ŠD ve školním roce 20/21) – pod tímto odkazem